Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Építész mesterképzés esetén...

Építész mesterképzés esetén azt olvastam 16 hét szakmai gyakorlatot kell teljesíteni ahhoz, hogy felvételt nyerjek ez igaz, minden helyen így van? Legjobban a BME és az Ybl érdekelne. Illetve tudnátok mondani tapasztalatokat az egyetemekről?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan veszed ezt a 16 hét szakmai gyakorlatot?
2022. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A felvi.hu-n olvastam az építész mesterképzés szakról leírtak között a következőt:

" A mesterképzésbe való felvétel feltétele továbbá a mesterképzést megelőzően teljesített, legalább 16 hét szakmai gyakorlat teljesítése."

2022. jún. 22. 14:37
 3/5 anonim ***** válasza:
De azt is leírják, hogy elfogadják az alapképzéshez kapcsolódó szakmai gyakorlatot is.
2022. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam és abban az esetben is ha az csak 10 hét volt?
2022. jún. 22. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
A kari sajátosságokról meg kell kérdezni az adott kart. A 16 hét általános tájékoztató, de ettől eltérhet az egyes egyetemek gyakorlata.
2022. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!