Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kell jelölni felvi.hu-n...

Hogy kell jelölni felvi.hu-n az emelt angolból szerzett nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
csináltam egy emelt angol érettségit ami 86% lett, így kaptam mellé a másik oldalon az érettségi bizimbe hogy " ez az érettségi bizonyítvány xy kormányrendelet bekezdése szerint angol nyelvből középfokú komplex típusú államilag elismert nyelvvizsga-bizonyítvánnyal egyenértékű okiratnak minősül", na ezt hogy tudom a felvi.hu-n bejelölni hogy megkapjam érte a +28 pontot? a dokumentumok fülbe feltöltöttem ezt az oldalt de nem tudom hogy kell e még valahol máshol jelölni...? (nem felvételi tantárgy az angol ahova jelentkeztem, ha ez segít)

2022. jún. 23. 12:13
 1/8 A kérdező kommentje:
azért kérdezem mert van egy fül hogy "Közhiteles nyilvántartásokból származó információk" és azon belül van "Nyelvvizsga anyakönyvek nyilvántartása szerinti NYELVVIZSGA-BIZONYÍTVÁNY információk (2003. január 1-től)" itt lehet nyelvvizsgát feltölteni de ott meg kell adni olyanokat hogy "Anyakönyvi szám" "Igazoló dokumentum sorszáma" amiket én ugye nem hiszem hogy kaptam, én csak egy lapot kaptam az érettségi bizimbe hogy ez a bizonyitvány megfelel blablabla nyelvvizsga bizonyitványként(amit előbb leirtam a kérdésben)
2022. jún. 23. 12:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Te nem tettél nyelvvizsgát, nincs nyelvvizsga bizonyítványod, nincs mit beírni.

Elismert nyelvvizsgád van, amit az emeltért kaptál.

2022. jún. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ezért nem fogok kapni +28 pontot?
2022. jún. 23. 17:38
 4/8 anonim ***** válasza:
De kapsz, csak az emelt nem klasszikusan vett nyelvvizsga, ezt érettségi eredményért adják.
2022. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem kapjod meg a 28 pontot, csak az emelt 50-et, ugyanis a kettő üti egymást. Nálam is ez volt, hogy hiába lett meg a nyelvvizsgám, 78 pont helyett csak 50 pont többletpontot kaptam.
2022. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Ha az emelt nem vizsgatárgy, nem kap 50 plusz pontot.
2022. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az emelt nem vizsgatárgy, mérnökinfora jelentkeztem
2022. jún. 23. 23:25
 8/8 anonim ***** válasza:
28 pontot kapsz
2022. jún. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!