Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat külső borítója...

Szakdolgozat külső borítója esetében a megadott mintától mennyire lehet eltérni?

Figyelt kérdés
Csak egy minta van kötelező elemekkel, amik a szövegben is rögzítve vannak. Nincs olyan utasítás, hogy eltréni nem lehet stb. Az TVSZ-ben lévő minta elég egyszerű és összecsapott. Nem gondolok semmi extrára, de az egyetem logójával- mint sok más helyen- meg egy összeszedettebb elrendezéssel (behúzásokról van szó, nem teljes átvariálásról) sokkal igényesebb lenne. Tartalmilag nem adnék hozzá semmi többet a megfogalmazottaknál. Mennyire lehet probléma ebből? (konzulenst ilyenekkel nem zaklatnám, máshol meg ilyenekkel nem foglalkoznak, csak ne a leadásnál legyen majd ebből probléma)

2022. jún. 26. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát a minta nyilván azért van megadva, hogy olyan legyen. Konkrétan mit akarsz változtatni rajta? Én picit kisebbre vettem a betűméretet hogy kiférjen a nevem egy sorba, senki nem foglalkozott vele. De nálunk sincs rajta az egyetem logója (nem is nagyon szoktam ezt szakdolgozaton látni, szerintem a diplomára nyomják inkább).
2022. jún. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A minta szerint kell megcsinálni és leadni!
2022. jún. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!