Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szakmai informatika...

Lonelyanimefanboy kérdése:

Emelt szakmai informatika érettségire, hogyan készüljek?

Figyelt kérdés
Még van egy évem érettségiig, a programozás feladattól nem félek azt már most egész jóra meg tudom csinálni, ezen kívűl van még a hálózatok és a weblapfejlesztés adatbázissal. A html css rész annyira nem nehéz, a javascripthez gőzöm sincs, az adatbázist meg elkezdtem ma tanulgatni, szerintem ez a 3. feladatrész sem lesz annyira megerőltető. A probléma a hálózatok feladattal van, arra hogyan tudok felkészülni? A ciscon annyi információ van, hogy egyszerűen gyűlölöm, egy témakör rengeteg időt vesz ott igénybe. Illetve a szóbelitől is parázok arra is érdekelnének tanácsok, hogyan dolgozzak ki tételeket vagy ilyesmi, meghogy körülbelül mekkora mennyiség kéne belőlük egy közel max pontos szóbelihez? Egy 80 százalékot össze kéne valahogy kaparnom.

2022. jún. 28. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Js nem igazán kell hozzá, tavaly legalább is nem kellett. Hálózatok se igazán szokott lenni.

Power point, adatbázis kezelés- acces , excel kb az alap, weboldal készítés, plusz programozás. ezek mennek akkor 80% össze jön.

2022. jún. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A szakmai informatika nem egyenlő a közismereti informatika érettségivel, így az #1 válaszoló kicsit el van tévedve :D

Keress egy szakmai informatika tanárt (sziaa) és kérj magánórákat :D Vagy nézz videókat arról, hogy hogyan oldanak meg feladatokat :)

2022. jún. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!