Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeptemberben kezdi a lányom...

Szeptemberben kezdi a lányom a gimnáziumot. Lesz egy matematika szintfelmérő. Mire kell számítani?

Figyelt kérdés

Szeptemberben kezdi a gimit a lányom és azt mondták beiratkozáskor, hogy lesz egy szintfelmérő nehezebb feladatokból és az alapján lesz csoportbontás.

Szeretném ha matekból a jobb csoportba kerülne ezért nyáron szeretnénk majd gyakorolni.

Milyen feladatra kell számítani? Hol találok interneten ilyen feladatokat?



2022. jún. 29. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Az általános iskolában tanult matematikai műveletekből lesz összeállítva.


Vissza kell lapozni a korábbi matek könyveit és a témaköröket megnézegetni.

2022. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a nyolcadikos mozaik matematika tankönyv jó lehet, abban jó feladatok vannak, és gondolom a szintfelmérő nyolcadikos anyagból van.
2022. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 segitseg ***** válasza:
94%
Tapasztalataim szerint, ami olyan 90%,hogy benne lesz, azok a szögek. De én azt tudom mondani, hogy inkább ne a jobbik csoportba kerüljön, mert ott eleve többet is elvárnak a tanárok, ami nem feltétlenül baj, csak sokkal nehezebb, vagy a másik lehetőség az, hogy teljesen random választják szét az osztályt, mivel nagy a létszám. (legalábbis az én sulimban így volt)
2022. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

#3


Egyetértek, elsőben én is a nehezebb csoportokba akartam kerülni, meg különórákra járni, aztán a gyengébb csoportban is alig bírtam a tempót, pedig általánosban jeles tanuló voltam..

2022. jún. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nálunk az emelt matek érettségi a terv ezért szeretném a jobb csoportot. Azért nem matek tagozatra ment a lányom mert kollégiumba kellett volna laknia amit nem szeretett volna
2022. jún. 29. 12:23
 6/8 segitseg ***** válasza:
37%

De, ha gyorsabban haladnak egy jobbik csoportban, akkor valószínűleg egy a könnyebb csoportban lassabban, tehát RÉSZLETESEN veszik át az anyagokat, ami talán segít abban, hogy ne felejtsen el mindent az érettségiig.

(ez abszolút nem rábeszélés, csak a hibáimból tanultam és próbálom terjeszteni úgymond, hogy kétszer is gondoljuk át az ilyeneket.)

2022. jún. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 NTBS ***** válasza:
100%
Ha megoldható magántanár a nyáron, és bekerül az erősebb csoportba.
2022. jún. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xp ali ***** válasza:
100%
Én matematika feladatokra számítanék. Komolyra fordítva a szót: fel akarják mérni, h hol tart és gondolom csoportontás lesz. Nem kell aggódni, és nem kell halálra stresszelni vele a gyereket sem. Relax
2022. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!