Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » E-felvételin miért van még...

E-felvételin miért van még mindig 0 pontom?

Figyelt kérdés
Feltöltöttem már a 11-12-es bizonyítványokat, és fel is lettek dolgozva, az érettségi bizonyítványt pedig nem kell feltölteni tudtommal. Hogy lehet hogy még mindig nincs pontom? Valamit kihagytam?

2022. júl. 7. 14:47
 1/3 A kérdező kommentje:
update: hülye vagyok, most látom hogy ha rámegyek a szakra akkor indokolja a 0 pontot. Azt írja, hogy az érettségi nincs még meg. Feltöltsem? Van még olyan, akinek nem ment át?
2022. júl. 7. 14:52
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Feltöltheted, ha az megnyugtatja a lelked, de közhiteles nyilvántartási adatnak minősül az érettségi, szóval felesleges. Várj türelemmel, a felvisekre nem vonatkozik a július 7-i határidő, július 21-ig folyamatosan dolgozzák fel az adatokat. :)) Ha pedig valami fontosat nem töltöttél volna fel (középiskolai bizonyítvány pl.), akkor már küldtek volna hiánypótlási felszólítást. :)
2022. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2-es, köszönöm szépen a választ :))
2022. júl. 7. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!