Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemi felvételizők! Szerin...

C728 kérdése:

Egyetemi felvételizők! Szerintetek idén a szóbeli megtartása miatt mennyit és merre mozognak a tavalyi ponthatárok? Tudom tudom szakfüggő is, de úgy általánosságban érdekelnek a vélemények!!

Figyelt kérdés
2022. júl. 10. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Felfelé mennek néhány ponttal átlagban.
2022. júl. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jövő héten megtudod. Valahol nem volt észrevehető ez a 2 év, pár pontos ingadozás meg mindig van.
2022. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Érdemes megnézni a 2019-es ponthatárt, mivel akkor volt utoljára szóbeli. Én is pontemelkedésre számítok.
2022. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Én is idén érettségiztem és több tanár szerint (szerintem is) könnyebb volt úgy amblokk az idei érettségi. A szóbeli szerintem is többnyire felfelé visz. De nyilván az is számít, melyik szakra jelentkeznek az emberek, pl lehet, hogy többen mernek/akarnak jogra jelentkezni, mint azelőtt, ezt csak azért mondom, hogy lehetnek meglepetések egy-egy szakot illetően.
2022. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem azonos vagy magasabb lesz,mint az utolsó szóbelis évben volt,kevesebb tuti nem a népszerű szakokon.
2022. júl. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!