Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyiket ajánlanátok inkább,...

Melyiket ajánlanátok inkább, az ELTE Márton Áron Szakkollégiumot, vagy az Erdős Pál Kollégiumot?

Figyelt kérdés
Külföldi ismerősöm jön Magyarországra tanulni, és eközött a két koli között tud választani. Ha bárkinek van tapasztalata a témában, előre is megköszönöm, ha megírnátok, szerintetek melyik a jobb (vagy a kevésbé rossz)!

2022. júl. 14. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Én most a Márton Áronban vagyok. Ez most lett átadva és elsőként próbálhattam ki. Szerintem nagyon vagi, van néhány paraszt aki nem tud viselkedni és visít, sikít, megy a tuctuc 4 fele. De ilyenkor be q füldugó és minden okés. Teljesen új, két szobára jut egy mosdó, ahol jól be lehet állítani a meleg vizet, két kagyló, tükrök, zárható elkülönített mosdórésszel. Egy szinten két konyha van, ahol elektromos főzőhelyek vannak sütőkkel, tepsik is vannak, mikró és két mosogató, egész sok tárolóhellyel, szagelszívóval. Nagy hűtő az minden szobához van külön, igy két ember osztozik rajta. Van két tanulószoba minfen szinten, pluszba két mosdó is van minden szinten folyosón, gondolom vendegeknek vagy valami. Két kukás szoba is van minden szinten ahol szelektiven lehet gyűjteni a szemetet és mellettem meg mosószoba teregetőkkel, két mosógéppel és egy szárítóval. Van lehetőség focizni egy nap a héten, általában csoportban ki szokták venni a közeli pályát kolisok. Van leehtőség közeli uszodában úszni, időpontfoglalással. Vannak jóga meg aerobik órak is azt hiszem. Szóval van közösségi élet és nagyon ajánlom ezt a helyet. Ami talán zavaró hha nem húzod le a redőnyt akkor megpusztulsz a melegben, legalábbis most nyár fele. Télen viszont nagyon jó a fűtés és ha valamit karban kéne tartani azt eddig mindig hamar megoldották.
2022. júl. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!