Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tapasztalatok autósiskolákkal?

Tapasztalatok autósiskolákkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mostanság tervezem megszerezni a jogsit, és azt szeretném kérdezni, van-e javaslatotok autósiskolára Budapesten, milyen tapasztalatok volt melyikkel. Bármilyen jogsi megszerzéséhez kapcsolódó vélemény jöhet. Előre is köszi!

2022. júl. 18. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
49%

,,Bármilyen jogsi megszerzéséhez kapcsolódó vélemény jöhet"

Miért, már egyből C-vel akarsz kezdeni a B helyett, vagy mi van?

2022. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezt eltaláltad. Nyilván teherautóvezetéssel szeretnék elboldogulni, ebben a fejlődő világban már kinek kell autó. Ha már ilyen kedvesen kérdezed egyébként arra gondoltam, hogy lehet autósiskolákról, árakról, oktatói tapasztalatokról, hol szokták vezettetni az embereket általában, vagy akár az is, hogy mennyire fognak felmenni az árak később. De elismerem, hogy kicsit félreérthető volt, amit írtam, de B típusúra gondoltam. Ja, és rendkívül hasznos válaszod ellenére nem pontoztalak le, szóval nagyon szívesen.
2022. júl. 19. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!