Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvi.hu-n hol találom a...

A felvi.hu-n hol találom a felvételi azonosító számot?

Figyelt kérdés

[link]


Itt ezt írja:

A felhasználási feltételek elfogadása után, az E-felvételi felületére történő első belépéskor a rendszer automatikusan elküldi a regisztrációkor megadott e-mail címre az egyedi biztonsági kódját, amely szükséges az E-felvételi rendszerébe való belépéshez, valamint kiosztja (és a biztonsági kóddal együtt) elküldi az ún. felvételi azonosító számot. A felvételi azonosító szám ezt követően folyamatosan látható az E-felvételi felületén is.


Viszont én nem kaptam semmilyen emailt.



2022. júl. 25. 00:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ennek az e-mailnek még anno februárban kellett (volna) megjönnie, mikor jelentkeztél. Azóta be se léptél meg semmi?

De amúgy ne az archivált 2017-es felvételi tájékoztatót nézd, hanem mindig az aktuálisat.

2022. júl. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Most regisztráltam. (Tegnap) semmilyen email nem jött azóta.
2022. júl. 25. 12:34
 3/16 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél, miért ponz most jelentkeztél? Azért kérdem, mert két felvételi időszak van: indulnak képzések szeptemberben, illetve februárban. Ha csak most regisztráltál Felvin, az idei szeptemberi képzésekről lekéstél (pótfelvételi sem lehetséges ez esetben). A februárban induló képzésekre pedig csak októberben kezdődik a jelentkezési időszak, addig még bőven van idő.
2022. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szia! Miért késtem le a szeptemberi képzésekről?
2022. júl. 25. 13:11
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert az idén szeptemberben induló képzésekre a jelentkezési határidő február 15-e volt általános eljárásban, pótfelvételire pedig csak az jelentkezhet, aki az általános eljárásban is részt vett. (1-3 voltam)
2022. júl. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

De Felvin minden infót megtalálsz.


[link]

2022. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi! Mt jelent az, hogy az általános eljárásban is részt vesz?
2022. júl. 25. 13:52
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ősszel induló képzésekre be lehet kerülni az általános eljárásban (ez az, ami már lezajlott, pár napja hirdették ki a ponthatárokat), és akiket ebben az általános eljárásban nem vettek fel (mert pl. nem volt elég pontjuk), azok jelentkezhetnek pótfelvételire. Úgy nem lehet pótfelvételin részt venni, ha az általános eljárásban sem voltál benne. Tehát ha csak tegnap regisztráltál, az ehhez rég késő.
2022. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, most leszel végzős gimis? Mert, ha igen, akkor teljesen időben vagy, csak tisztázzuk, hogy melyik szeptemberről is van szó.
2022. júl. 26. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Most raktam le az érettségit estin. Nekem azt mondták a telefonba, hogy jul 25 től lehet pótfelvételire jelentkezni. Az nem biztos hogy felvesznek de meg kell probálni. 150 000ft/ félév.


Apor vilmos főiskolara vácra szeretnék jelentkezni. Estire. Most lesz a héten a pótfelvételi. Azt mondták menjek fel a felvi.hu ra.

2022. júl. 26. 01:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!