Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Neptun rendszerben egyszer...

A Neptun rendszerben egyszer már felvettem a jógát (pipálva van) azonban most nem találom sehol. Két félévet kell teljesítenem testnevelésből, azonban újra a jógát akarom felvenni. Hogyan tudom ezt megtenni, ha maga a tárgyat sem látom a rendszerben?

Figyelt kérdés
(És tudtommal következő félévben is tartanak jóga foglalkozást)

2022. júl. 26. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még nem hirdették meg. Vagy lehet, el sem indul.
2022. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Elsőhőz csatlakozva még az is lehet, hogy már meghirdették a tárgyat, de te nem látod. Ezt neked kell kideríteni.
2022. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az órarendben nem látod, akkor még nincs meg az időpontja vagy tömbösítve lesz majd valamikor félélv közben és majd szólnak.


Nézd meg, hogy a felvett kurzusok között látod-e! Ha ott sincs, akkor írj egy e-mailt a tanárnak.

2022. júl. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy más kóddal hirdették meg tanterv újítása esetén (nálunk ebből voltak problémák, átkódoltak tárgyakat, amiket így aztán nem láttunk), vagy idén valamiért nem indul. Én a tanárnak írnék, hogy idén meghirdetésre kerül-e a jóga, és ha azt mondja, hogy igen, már ott kellene lennie, akkor a tanulmányi osztálynak kellene írni.
2022. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!