Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mire lehet számítani a szintfe...

Mire lehet számítani a szintfelmérőn? Kellene rá készülni?

Figyelt kérdés

A lányom szeptemberben kezdi meg egyetemi tanulmányait a Debreceni Egyetemen. Magyar és matek szakos tanárnak készül. Tegnap kapott egy e-mailt, hogy szeptember elsején lesz egy kötelező szintfelmérő, akinek sikeres lesz, annak elfogadásra kerül a kötelezően teljesítendő Matematikai alapozás című tantárgy.

Mire lehet számítani egy ilyen szintfelmérőn? Egyáltalán kellene rá készülnie?



2022. júl. 28. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez is vizsga.


Azért van, mert így nem kell mindenkinek tanítani mindent, nagy a szórás.


Én tuti készülnék, mert ha meg lehet vele spórolni valamit, az már jó.

2022. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És esetleg valami javaslat, hogy mit érdemes átnézni?
2022. júl. 28. 15:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A matek érettségis tételeket nézném át.
2022. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Középszinten nem voltak tételek, szóval akkor gondolom az emeltet kéne. Az viszont érdekes lesz, mert csak középszinten tanult matekot a gimiben.
2022. júl. 28. 15:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az infó engem is érdekel, de nekem csak jövőre lesz aktuális.
2022. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt egyáltalán matekom az egyetemen, így lehet annyira nem lesz releváns a válaszom, de nem lehet, hogy jobb lenne megoldani a mostani tudásával és csak jót tenne ha átismételhetné még egyszer és a többi kurzus, ami erre épül (gondolom épül rá) már biztosabb alapokon lenne?
2022. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Persze készüljön rá és inkább nézze át nyáron még a dolgokat, de ha négy évig nem emelten tanulta a matekot, akkor nem is baj, ha fel kell vennie azt a tárgyat. Különben utána csak szenvedne a ráépülőkkel, és akkor már sokkal nehezebb lesz felzárkózni.
2022. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nulla emelt matek után esélytelen átmenncsaki ezen? (Én vagyok az, akinek jövőre

lesz csak aktuális)

2022. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt nem értem miért az anyja ír ki ilyen kérdést. Én tavaly kezdtem az egyetemet és azóta is mindent egyedül intézek. Ez már nem általános hogy majd anyu intézkedik helyettem.. már nem sértésből.
2022. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#10 Ő is egyedül intéz mindent, ez csak szülői kíváncsiság. Ez a kérdés csak annyira jó, hogy adok tanácsot, ha megfogajda tök jo, ha nem abból sincs semmi.

Nem értem miért kell nekiesni az embernek egy kérdezős oldalon, csak mert kérdez.

2022. szept. 2. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!