Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTÉ-s kollégiumba felvesznek...

ELTÉ-s kollégiumba felvesznek 36 ponttal?

Figyelt kérdés

2022. júl. 29. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, volt már 35-ös ponthatár is és idén jóval több lesz a jelentkező.
2022. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor par evvel ezelott felveteliztem akkor ilyen 39-40 pont volt mar nem emlekszem pontosan.


Valtozo, hogy most mi lesz a ponthatar de szerintem magasabb mivel ahogy a kerekes megszunt az volt az egyik legnagyobb es nem is remlik most melyik koli van helyette ahol nincs annyi ferohely mint a KUKban volt.


Remelem osszejon mindenestre

2022. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy a KUK-ot nem bérlik tovább, az egyik legjobb döntés. Kezdőként én is azt jelöltem meg, mert marha olcsó (már értem, miért), 2 hónapot lehúztam ott, de egyetemi éveim legrosszabb időszaka volt. Hiába voltak rendes, jófej szobatársaim, a körülmények akkor is maradtak a munkásszálló szinten, ami a Góliát eredeti célja amúgy is. Egyébként max. 600 főt vettek fel oda, szóval nem volt olyan nagy, helyette most van két kisebb új, plusz a TTNY, amit 3 éve adtak át újra, mikor a Kerekes megszűnt.
2022. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Evekig voltam KUKos en arrol az idorol beszelek 😄 teny es valo hogy sosem volt jo koli, nem veletlen volt az epitmeny masik fele munkasszalo a maradek resze meg ilyen kirandulni vagyo kisgyerekeknek 1 napra szallas … tudnek meselni arrol a par evrol amig ott voltam viszont mikor meg en jartam oda lenyegesen tobb mint 600 fot tudott befogadni, fogalmam sincs hogy azutan mekkora reszt berelt tovabb belole az elte, viszont attol meg idezojelesen sajnos ervagas akkoris , hogy kevesebb a hely.
2022. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!