Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Napi hány óràt kellene emelt...

Napi hány óràt kellene emelt biológia és kémai érettségure tanulni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 30. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Értelmetlen a kérdés. Nyilván 100%-os eredményre törekedvén többet kell készülni, ellenben ha elegendő neked a 45% is a plusz pontok miatt, akkor jóval kevesebb is elegendő. Milyen szinten vagy jelenleg, milyen jegyeid vannak? Hányadikos vagy, mennyi van még vissza az érettségiig?

Kicsit adhatnál több infót...

2022. júl. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Orvosira készülök szóval 85%+&ot szeretnêk. 11.es leszek, 4.5 az àtlagom, bioszból 4es voltam, nem sokat foglalkoztam vele mert most döntöttem el h orvosira akarok menni, kêmiából is 4es
2022. júl. 30. 18:03
 3/7 A kérdező kommentje:
Eléggé gyenge az alap mert nem sokat foglalkoztam a tt-s tárgyakkal
2022. júl. 30. 18:04
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Én azt mondom kémiából dupla annyit készülj mint bioszra.

Napi másfél óra tanulással 93%-os lett a bioszom.

Kémiára napi három óra tanulással is csak 71%.

Az jóval nehezebb.

Amúgy tudod ellenőrizni milyen szinten vagy, ha kitöltesz egy-egy emelt érettségit.

2022. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
A tanulásra fordított időtartamon kívül legalább (ha nem jobban) számít a tanulás intenzitása!
2022. júl. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kraucslik Botond ***** válasza:
50%
Napi 3,5 órát.
2022. aug. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
27%
Napi 32 órát tanultam kémiára és megbuktam. Napi -3 órát tanultam bioszra és 143%-os lett. Mindenki vonja le a következtetéseket.
2022. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!