Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Orvosi diploma osztóra milyen...

Sonemeery kérdése:

Orvosi diploma osztóra milyen ajándékot "illik" venni?

Figyelt kérdés
Egy közeli hozzátartozóm keresztfiának lesz az orvosi diploma osztója, aki a testvére fia. Abszolút nem vagyunk tisztában, hogy ilyenkor mi a szokás. Azt megjegyezném, hogy egy nagyon gazdag család gyermekéről van szó, akinek szintén minden hozzátartozója orvos! Sajnos náluk nem ez a helyzet, szerény anyagi körülmények között élnek. Már csak a távolság is 450 km, ami benzinben sem kevés.

2022. júl. 30. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Ha a keret kisebb, mint 10.000 forint, akkor én valami jobb alkoholos italt vennék, akár Whiskey vagy amit szeret a srác.


Ha 10.000-20.000 a keret, akkor egy laptoptáskát vennék, ha nincs neki persze. Ha esetleg kicsivel több,akkor egy aktatáskát. Bár laptop és aktatáskákból is van ezeknél olcsóbb meg drágább kategória persze.

2022. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Egy csokor virág. Nem kell túlgondolni.
2022. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi közeli családtagnak gravíroztattunk . ( ő pénzt kért amúgy , ez csak jelképes ajándék volt)

Amik még jók : virág , ékszer( ezüst medál / fülbevaló), minőségibb alkohol, toll, jegyzetfüzet.

2022. júl. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is idén végeztem, júniusban volt a diplomaosztónk. Én többnyire pénzt kaptam, virágot és képeslapot. Tényleg nem kell túlgondolni. A fiúk is kaptak csokrokat.

Az államvizsgára barátoktól alkoholt kaptunk, mellé mindenki egy személyes kis üzenetet és egy ügyeleti "túlélő pakkot". Kis apróságok voltak benne, pl csoki, kézkrém stb

2022. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én gravírozott tollat kaptam, így utólag egy doboz S-es gumikesztyure lett volna igazán szükségem. Viccen kívül a toll szerintem menő ajándék
2022. aug. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5/5 Az ő nevével? Vagy vaami ms szöverg? Ne haragudj, de annira tájékozatlan vagyok!
2022. aug. 2. 00:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Na ebből jó pár betű kimaradt..... Bocsi!
2022. aug. 2. 00:15
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rairattak a nevem, már a "dr"-el :)
2022. aug. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!