Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Thália Tanodáról vélemények?

Thália Tanodáról vélemények?

Figyelt kérdés
Aki oda jár,vagy már kijárta

2022. júl. 30. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Nem jártam oda, nem tudok semmit az egészről. A videóban is csak az első csajig jutottam. Számomra kicsit sántít, mikor azt mondja, hogy az igazgatóhoz ment, és azt mondta, hogy rúgják ki a tanárt, különben a rendőrséghez fordul. Ez hol korrekt dolog? Ha rendőrségre tartozik az ügy, akkor állampolgári kötelessége rendőrséghez fordulni, nem? Nem pedig az igazgatóval lemutyizni, hogy ha kirúgja, akkor nem megy rendőrségre. Nem csoda, hogy neki lett belőle baja.


Nem akarok egyből rosszhiszemű lenni, lehet, hogy csak szimplán naív a csaj. De hogy gondolhatta ezt? Egy igazgatónak egy diák verbális gyanúsításának hatására egyből ki kéne rúgnia egy tanárt? Vagy én látom rosszul?

2022. okt. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te miről beszélsz?
2022. nov. 1. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!