Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Állatgondozónak vagy állatorvo...

Állatgondozónak vagy állatorvos asszisztensnek érdemesebb menni?

Figyelt kérdés
A kérdés inkább azoknak szólna akik benne vannak a szakmában, vagy netán ismernek ilyen személyt. Mennyire lehet ezzel elhelyezkedni? Mennyit lehet vele keresni (igen, tudom hogy keveset, de pontosabban)? Fizikailag mennyire megterhelő (az állatgondozó esetében)? Ha netán mind kettőből lenne végzetségem akkor nagyobb előnyöm van?

2022. aug. 1. 11:05
 1/4 anonim válasza:
14%

Anyagiakban mindenképp érdemes az állatorvos, perszemás a felelősség is.

+

Állatorvos ismerősöm mondta még egyetemista korában, nagyon nem mindegy, hogy doktor úrnak v "hé, te ott" nak szólítják.

2022. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Állatorvos el tud helyezkedni. Egy állatgondozó meg nagyon nem mindegy, hogy egy tehenészeti telepen vagy állatgondozó, vagy egy állatkertbe, na de állatkertbe azért jóval nehezebb bekerülni, mint egy tehenészeti telepre.


Neked kell tudni mi szeretnél lenni. Azt tudd, hogy az állatorvosi egyetem nem gyerek játék. Na és lelkileg és gyomorral is kell bírni a bizonyos dolgokat.

2022. aug. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ja és teljes egészség kell hozzá. És erős fizikum, kondi és stb. Mindkét szakmához. 2-es vagyok.
2022. aug. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Állatorvosi asszisztensről van szó (ami okj-s), nem állatorvosról. :D Fel se vennének az egyetemre.
2022. aug. 1. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!