Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakmát választasz...

Milyen szakmát választasz választottál?

Figyelt kérdés
2022. aug. 5. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
5%
Ott van a web oldalamon az önéletrajzom. Abban elolvashatod, hogy milyen szakmát választottam. Csak keress rá a web oldalamra!
2022. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyészmérnök.
2022. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszerkutató-vegyész
2022. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gimiben informatika szakra jártam, de két év után rájöttem, hogy nem nekem való. Végül mégis csak elvégeztem, de technikusin nem maradtam. Ezek után építőipari iskolába mentem, és ott töltöttem el két évet. Azt szeretem, de nagyon nehéz munka. Nem is dolgoztam benne eddig csak mellékàllàsban. Nem tervezem örökre csinálni, csak pár évig. Két év alatt pedig láttam, hogy indít a munkaügyi vagyonőr képzést, ami mellett pénzt is adtak. Az is tetszett, így elvégeztem. Őrként dolgoztam is, jó volt. Azóta a kombinált fegyvervizsgàm is megvan.

Tavaly pedig beiratkoztam autószerelőire is(szigorúan csak hobbiból), de nem tanultunk nagyon semmit, így ott hagytam. De majd tervben van egy jobb helyen elkezdeni.

Ezek után arra jöttem rá, hogy a közszolgálat, és a jog érdekel, tehát ha lesz toborzás egy adott szervnél(nevét szàndékosan nem írom ki) fogok jelentkezni. De addig is elvégzek egy joggal kapcsolatos szakot egyetemen.

2022. aug. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!