Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gazdasági szakon mennyire...

Gazdasági szakon mennyire hátrány, ha nagyon introvertált vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon zárkózott, introvertált, félénk vagyok. Nem igazán szeretek emberek között lenni, velük dolgozni. Nagyon rosszak a kommunikációs készségeim. Megéri így belevágni? (Pénzügy és számvitel szak érdekelne)

2022. aug. 6. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Igen, majd fejlődsz, mert ott is lesznek biztos kiselőadások vagy projekt munkák, de már maga a közeg is más, mint a középiskola.
2022. aug. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
A psz szakon ez szinte alapkövetelmény. A marketing szakon azért fura lenne.
2022. aug. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Most introvertált vagy szociális fóbiás? Mert nem mindegy
2022. aug. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ha olyan emberek között kell lennem, akikkel nagyon nem akarok, akkor eléggé szorongok. Ha olyanokkal akikkel jól elvagyok, akkor nincs semmi bajom, csak keveset beszélek.

Azzal tisztában vagyok, hogy egyetemen leszek előadások, társas munkák stb. Főként az érdekel, hogy aki ilyen szakon tanult introvertáltként, annak nehéz volt-e, illetve később a munkája során mennyit kell emberek között lenni, mennyit kell másokkal kommunikálni? stb.

2022. aug. 6. 23:02
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Általában minden egyetemen hátrány szociális értelemben, ha introvertált vagy, de a tanulmányaid szempontjából tök mindegy. Ha jó vagy matekból, menj matek szakra vagy informatikus mérnöknek, ott rengeteg a befordult kocka.
2022. aug. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
12%
Á, menj inkább kamionosnak Staulandra, ők elvannak magukban ée hülyére keresik magukat.
2022. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak nem valami saleses vagy marketing területen képzeled magad akkor szerintem nem hátrány.
2022. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 NTBS ***** válasza:
Mint más szakon.
2023. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem már nem az óvoda. Biztosan lesznek hozzád hasonló emberek. Nem kell félni.
2023. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!