Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek tartalmakat...

Hogy kezdjek tartalmakat gyártani youtubera ?

Figyelt kérdés

Videókat szeretnék gyártani egy kis plusz jövedelem érdekében, de semmi tudásom hozzá... Gépem talán talán alkalmas erre.

Legkönnyebben elkészíthető és sok nézettséget hozó tömegtartalmakat szeretnék gyártani, amiben nem kell mutatni arcomat, se hangomat.

Szerintetek?


2022. aug. 6. 23:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha tőlünk vársz tippeket, akkor ez nem neked való.
2022. aug. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha se ötleted, se tudásod, akkor miért gondolod, hogy ez neked való dolog...?
2022. aug. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
92%

Szerintem ha hamar szeretnél pénzt szerezni belőle, és tömegtartalmat, akkor nem lesz belőle semmi, max 15-20 megtekintés, pénzt pedig csak 1000 feliratkozótól, és azt hiszem 40 000 nézési órától kereshetsz. (mármint 40 000 órát néztek téged a nézőid) De ha mindenképp el akarod kezdeni, akkor ajánlom, hogy ne sajnáld rá az időt, és készülj fel rá előtte (mármint, hogy mit fogsz mondani, meg ilyenek) Próbáld meg megvágni, mert minden egyes videóval tapasztalatot fogsz szerezni, és fejlődni fogsz.

Én nekem is van youtube csatornám, de én nem a pénz miatt csinálom (ami egyáltalán nem is jön belőle) hanem hobbi, és szeretem csinálni.

pl úgy kezdtem, hogy kis történeteket rajzoltam le egy lapra, és egy videóban kb 15-20, aztán később 50-60 ilyen rajzomat ábrázoló fotó volt, és azokból vágtam össze videót, hogy meséltem egy storyt.

De ha tömegtartalmakat gyártasz, azzal nem fogsz kitűnni a tömegből, és nem fognak feliratkozni sokan, mert olyan YouTuberekből van egy csomó.

De amit szeretnél csinálni, azt csináld.

Remélem tudtam segíteni

2022. aug. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
rákerestem és igazam volt, kár volt a kérdést kiírni, google a barátom
2022. aug. 6. 23:35
 5/13 A kérdező kommentje:
4000 csak nem 40000
2022. aug. 6. 23:36
 6/13 anonim válasza:
100%
Tudás az nem fontos, fejlődhetsz a videóid kiadásával, viszont ötlet az kell egy videóhoz.
2022. aug. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%

"Legkönnyebben elkészíthető és sok nézettséget hozó tömegtartalmakat szeretnék gyártani"

Azért te sem gondolhatod komolyan, hogy bármilyen sikert elérsz, ha ennyi az össz elképzelés.

2022. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kinder jatek bontogatas meg az ilyen baromsagok mennek millios megtekintesekkel. De nem fogsz semmivel egy het utan penzt keresni, mert az algoritmus nem ugy mukodik, hogy egy full random kezdo 1-2 megtekinteses videoit ajanlgassa mindenkinek. Az 1000/4000 is legjobb esetben honapok, mire osszejon.

De egyebkent nagyon sok hasznos anyag van fent Youtubeon arrol, hogyan futtasd fel a csatornad, nyilvan azokat nezd, amik 2022-es videok, mert mindig valtozik az algoritmus is. Eloszor viszont talald ki, mit akarsz csinalni pontosan.

2022. aug. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem opció, hogy ne mutasd az arcod és a hangod, mert a legtöbb terméket vagy szolgáltatást emberrel lehet eladni. Anélkül üres lesz és nem fog elég sok embert érdekelni.


Fontos, hogy minimum 3-4 évig semmi nézettséged nem lesz, de ettől függetlenül minimum heti rendszerességgel kell videókat csinálnod és a 3-4 év után egyszer csak be fog indulni, ha megfelelő a tartalom.


Ha az elején problémát jelent a folyamatos beszéd, akkor ajánlom figyelmedbe a súgógépeket (teleprompter). Találsz hozzá tutorialokat YouTube-on.


Azt javaslom, hogy olyan témát válassz, ami a legtöbb hétköznapi embert érdekli. (pl.: pszichológia, kapcsolatok, egészség, humor, szórakozás, utazás stb.)

2022. aug. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az arcod és hangod vállalása nélkül nincs reális esélyed nagy nézettségű tartalmakat gyártani. A sikeres YouTube-osok szinte mind vállalják az arcukat és hangjukat, és természetesen többségükben folyékonyan beszélnek angolul. Most őszintén ki akarna egy hangtalan vagy gépi hangos videót, akármiről is, megnézni? Ha ilyenbe botlok, azonnal továbblépek. A YouTube-on hatalmas a tülekedés a nézőkért. Nem várhatod el, hogy efféle előfeltételeket köss. Még akik vállalják az arcukat és viszonylag jópofa, eredeti tartalmakat gyártanak, angolul, azok között a csatornák között is van, aki befuccsol. Én is tudok jó pár ilyenről, akiknek szép lassan kimerült az ötlettáruk, lecsökkent a nézettségük, végül pedig abbahagyták.
2022. aug. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!