Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptun beiratkozás menete?

Neptun beiratkozás menete?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan kérdésem lenne hogy most vettek fel egyetemre, és meg kellene csinálnom Neptunon a beiratkozást, de ahol ezt meglehetne tenni nem tudok rákattintani, ott van a beiratkozás fül csak még nem lehet rámenni, illetve a nyomtatványok nál nekem van olyan hogy beiratkozási lap... Én eddig azt hittem beiratkozási lap csak akkor lesz ha a neptunon beistudok iratkozni, moat attol félek lecsúsztam a beiratkozásról

#egyetem #Neptun #beiratkozás #Neptun beiratkozás
2022. aug. 8. 04:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem csúsztál le semmiről, augusztus vége felé lesz lehetőség beiratkozni.

Vagy a rendszeren keresztül, vagy az e-mail címedre küldenek egy tájékoztatót, hogy mire van szükség a beiratkozáshoz (például magaddal kell vinned mindent, amiből számolták a pontjaidat, valamint azok fénymásolatát).

2022. aug. 8. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetemek weboldalán szokott lenni nagyon részletes útmutató erről. Nézd meg azt, mert iskolánként eltérhetnek pl. a határidők.
2022. aug. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A rendes beiratkozás amikor fel kell menni az egyetemre az az időpont megvan, ugye oda kellwnw vinnem magammal a neptunon kitöltött beiratkozási lapot, de ugye nekem ami van azon csak a sulim van rajta hova jártam és ennyi, azt hittem ide fel kell tölteni az érettségi bizonyítványokat stb. Illetve semmi információ az egyetem oldalán nincs mikortól lehetne a neptunba beiratkozni csak hogy vigyük a beiratkozó lapot
2022. aug. 8. 11:31
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem tavaly úgy csináltam, hogy megadták a neptun kódot és akkor beírtam és új jelszót igényeltem, de már nem vagyok biztos benne. De nyugodj meg, biztos rájössz! Jaj és mindenképpen igényelj wifit ha valamilyen kis felugró lap azt kérdezi vagy valami. Sokan vannak akik elfelejtik aztán nehézkés utána visszacsinálni.
2022. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem asszem, volt némi információ anno a felvételről szóló postán jött levelemben.

A többit meg asszem, elmondták első nap az évnyitón, de nem akarok hülyeséget mondani; rég volt.

Meg amúgy a Tanulmányi Osztályról, ha írsz e-mailt, vagy bemész pl személyesen, akkor tudnak segíteni. Meg még akár telós elérhetőségen is.

2022. aug. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!