Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az letezik hogy a Neptun 30...

Az letezik hogy a Neptun 30 pontot ir a kollegiumi felvetelis pontjaimnal, a ponthatar elsoeveseknek 35, megis felvettek? (ELTE koli)

Figyelt kérdés
Nem nagyon vagom, van hogy utolag meg hozzaadnak plusz pontokat? Azt hittem a neptun elore mindent kiszamol.

2022. aug. 19. 18:30
 1/7 A kérdező kommentje:
azt irja a hatarozat is hogy elertem a ponthatart, de 30 pontom van csak neptunban
2022. aug. 19. 18:43
 2/7 A kérdező kommentje:
na megkerdeztem egy HOKost es 42pontom lett, nem tudom miert 30at mutat a neptun 😅
2022. aug. 19. 19:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Neptunnak van egy varázslatos rendszere, majd megszokod. Amúgy ha a kollégiumi jelentkezésnél nézed, az nem szokott pontos lenni, a kérvényeknél viszont mutatnia kellene, bár ha csak pár órával előtte módosították, akkor lehet, hogy idő, míg nálad is átvált.
2022. aug. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja amugy ismerem a neptunt de azt hittem kepes lesz a helyes pontszamot beirni 🤣 lehet naiv voltam, de mar megoldodott, koszonom a valaszod!
2022. aug. 21. 14:20
 5/7 anonim válasza:
100%
Bocsánat hogy most írok ide ehhez a kérdéshez de mikre lehet pontot kapni kollégiumi jelentkezésnél? Találtam egy oldalt de most vagy csak én tartom irreálisnak hogy ennyire kevés jár egy egy dologért vagy nagyon benéztem
2023. máj. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

sajnos nem tudok ebben segíteni, én vidéki vagyok (+200km távolság), 3 tesó , abból 1 felnőtt és kpulon él, 2 kiskorú velünk+anyum+mamám, 5-en vagyunk egy háztartásban, elvált szülők, apa nem kereső, külföldön él, és eddig mindig felvettek


de így a szociális helyzet, távolság is számít, gondolom ha egy szülő van csak otthon az is megdobja a helyzetet + a kereset

2023. máj. 30. 21:12
 7/7 anonim válasza:
Húha és erre csak valami 30 pontot adtak? Hát szerintem kezdhetek lakásokat nézegetni X_X Köszi a választ
2023. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!