Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a Neptunban...

Hogyan tudom a Neptunban megjeleníteni a felvehető testnevelés tárgyakat? (PTE)

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
"Minden további intézményi tárgy" bejelölésével tudod majd előhozni őket, de ha jól látom, még nem hirdettek meg egyet sem.
2022. aug. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)


Azt esetleg meg tudnád mondani, hogy szabadon választható tárgyakból csak azok lesznek, amiket már most meghirdettek vagy még fognak másikakat is kiírni?

2022. aug. 21. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az egyes válaszoló vagyok, de szerintem azért 1-2 nappal a tárgyfelvétel előtt csekkold le még egyszer azért, mert azért még tárgyfelvételig még van 8-10 nap (attól függ melyik kar), szóval érdemes azért még egyszer lecsekkolni majd, hogy nem-e hirdettek újonnan valamit, az a biztos.
2022. aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem, most 142 tárgyat látok, tavaly őszi szemeszterben pedig 600 fölött volt. És van még olyan, amit hiányolok, így biztos vagyok benne, hogy fognak még hirdetni :)
2022. aug. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!