Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Esélyes, hogy lesz online...

Esélyes, hogy lesz online átállás az ősszel, tél derekán?

Figyelt kérdés

2022. aug. 23. 05:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2022. aug. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
49%
Persze. Nyilván.
2022. aug. 23. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ. Viszont az állami nem az iskolákat zárja majd be először. Az általános iskolákat semmiképpen sem zárják be hiszen a sok kisgyerek nem lehet egyedül otthon és szülőknek meg dolgozni kell. A középiskolák nagy része nagyobb városokban van. Közülük sok távhős aminek árát nem érinti a mostani szabályozás.


Szerintem a múzeumok, könyvtárnak, kormányablakok, önkormányzatok zárnak be és lesznek onlineok.

2022. aug. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
31%
Igen.
2022. aug. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%

Persze, hogy zárnak. A baratnomek már kaptak is levelet, hogy varhatoan szeptember vegeig lesz iskola. (Általános suli)

Emellett az igazgatók olyan levelet kaptak, hogy ha online oktatasra lesz szukseg, a gyerekeken nem lesz szamonkerheto a tudas, csak jövőre.

2022. aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Remélem hogy az egyetemeken lesz, vagy legalább ott ahová járok.
2022. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
5-ös! Ez nagy ostobaság
2022. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
52%

Gondolj, amit akarsz, mindkét levelet olvastam.

Az előbbi inkabb kunyeráló volt és előre vetítette, hogy ha sehonnan nem jön pénz, akkor tovabb nem tudnak nyitva lenni és más megoldás eddig még nem született.

Az igazgatóknak pedig ezt írták, többet is ismerek személyesen.

2022. aug. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát én 3 éve dolgozók tarnánkent és se az én suliban se az egész tankerületben semmi ilyen levél nem volt! Ez mind rosz pletyka! Főleg mivel nem az általános iskolákat fogják bezárni leghamarabb ha be is zárnak mert a szülőknek dolgozniuk kell és nem tudnak othon maradni velük! A következő pedig az egyetlen egy levél érkezett mindenkihez abban pedig annyi volt írva ami az interneten is megtalálható mégpedig,hogy nem tervez a kormány iskolabezarasokat ha esetleg szükség lenne rá akkor pedig az igazgató dönthet úgy hogy legyen de határozott időre! Tehát röviden mégegyszer a kormány nem tervez országos szintű olyan iskolabezarasokat mint ami volt a COVID idején aki pedig ezt másképp mondja az hazudik, ezzel én le zártam a témát.
2022. aug. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
65%
Még annyit hozzátenném hogy világosabb legyen: Tehát a kormány a mai napon is azt mondja hogy nem tervez egy iskola bezárását se! Várjuk meg mi lesz és majd akkor kiderül ha oda jutunk! De az az egy biztos hogy nem tervez előre bezarasokat! Tehát az a levél amit említették hogy szeptember végig lesz suli az hamis! Mégegyszer tehát nem tervez előre lezárásokra a kormány! Remélem érthető volt! Nem szeretem mikor ilyen ostobasagokkal riogassak a szülőket!
2022. aug. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!