Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megbukok ezen a pótvizsgán,...

Ha megbukok ezen a pótvizsgán, akkor mi történik?

Figyelt kérdés
Esti gimnáziumba jártam, idén végeztem de évvégen megbuktam matekból, így abból pótvizsgáznom kell viszont minden másból már megvan az érettségim. Holnap lesz a pótvizsga, viszont költözés, rengeteg meló és egyéb magánéleti problémák miatt nem nagyon tudtam készülni, most hétvégén kezdtem csak bele. Ha a matek pótvizsgán megbukok, akkor megismételtetik velem a 12. osztályt úgy, hogy csak matekra kell bejárnom? Vagy van lehetőségem egy egyszerű osztályzó vizsgát letenni és aztán jelentkezni pótvizsgára?

2022. aug. 23. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Osztályt ismételsz, de ami megvan érettségi nem vész el, ha lezárták a 12. osztályt elmehetsz matekból érettségizni, csak abból, majd megkapod a bizonyítványt. De a teljes 12. osztályt ismételned kell.
2022. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Amiből van érettségid, abból nyilvánvalóan nem kell bejárnod. És kb más tantárgyad nem is nagyon lehet. Remélhetőleg átpasszíroznak a javító vizsgán, ha mutatsz valami minimális tájékozottságot. Ma tanulj ezerrel, ne gyakorizz!
2022. aug. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
hogy sikerult?
2022. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!