Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha e-titánon befejeztem az...

Ha e-titánon befejeztem az elsősegély tanfolyamot akkor már jelentkezhetek is vizsgázni?

Figyelt kérdés
Az ottani teszteken simán átmentem, de nem tudom hogy vizsgán mennyire menne. Muszáj előtte valami gyakorlatra is járni hogy átmenjek? Az oktatóm nem mondott semmi ilyet, csak hogy vizsga hol lesz.

2022. aug. 26. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jelentkezz vizsgára, és fizesd be a vizsgadíjat.

Bár én a személyes oktatás híve vagyok eü ügyben, mert ott a gyakorlati rész megtanulása igen hasznos, és az a tudás úgy megy át stabilan, hogy meg is csinálod párszor (újraélesztés, stabil oldalfekvő helyzet).

2022. aug. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
E-titánon hogyan tanulsz meg stabil oldalba tenni valakit vagy újraéleszteni, sebeket ellátni?
2022. aug. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elméletben megtanultam ezeket, de gyakorlatom nincs. Ezért vagyok bizonytalan
2022. aug. 26. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Mit fogsz csinálni, ha valóban alkalmaznod kéne ezeket ? Én értem, hogy online könnyebb meg gyorsabb, de valóban megéri? Nálunk 2 alkalomra kellett bemenni reggeltől estig, nem hiszem el, hogy erre ne lenne ma idő. Ezek nagyon fontos ismeretek. Ha van lehetőséged menj el még személyes oktatásra, mert ez az online bizbasz szart se ér.
2022. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!