Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tobb mint egy éve iratkoztam...

Jasdik kérdése:

Tobb mint egy éve iratkoztam be a jogsira, de most lett sikeres kresz vizsgám érvényes?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2021.augusztus 12.én iratkoztam be a jogsira, es 14.én kaptam meg a e titán szoftvert. Azt elvégeztem 2022.februarjaba. Akkor vegeztem a tanfolyammal. 2022.május elejére kaptam vizsga időpontot, akkor megbuktam. Most végül augusztusba kértem egy következőt, azt tegnapra kaptam meg. De így ugye elvileg kicsúsztam a 1 évből amikor teljesíthető a kresz vizsga.Viszont amikor bementem vizsgaidőpontot kérni szó nélkül adtak, erről eddig nem tudtam azthittem hogy a elvégzése után 1 év. Ti erről tudtok valamit?

2022. szept. 7. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A tanfolyam ELVÉGZÉSÉT követően fél éven belül vizsgára kell jelentkezned, és ha elsőre nem sikerülne, akkor az ELVÉGZÉSTŐL számított 1 éven belül sikeres vizsgát kell tenned.
2022. szept. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen röviden és lényegretörően csak lehet:

- Tanfolyam elvégzése >> FÉL ÉV van a vizsgára jelentkezésre

- Bukás esetén >> EGY ÉVEN BELÜL A BUKÁSTÓL SZÁMITVA sikeres vizsgát kell tenni

- Sikeres vizsga után >> 2 ÉVEN BELÜL sikeres forgalmit kell tenni, vagy mehet minden előröl.


Az elsősegélynyújtás vizsgára van időd miután kész van az egész folyamat, de én ajánlom hogy csináld minél előbb hogy ne kelljen ezzel tökölni később.

2022. szept. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2022. szept. 7. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!