Orvosi mellett munka?

Figyelt kérdés

Jövőre tervezek nekivágni az orvosinak, ami mellett kénytelen leszek dolgozni, hogy a kis albérletet illetve a rezsit tudjam fizetni. A kérdésem az volna, hogy azok akik szintén dolgoztak vagy dolgoznak a képzés mellett, azok hogy tudták összeegyeztetni az órákkal vagy egyáltalán mi az a munkakör, amit ideálisnak talált ehhez? Illetve mennyit lehet nagyjából vállalni egy héten?


Annyi előnyöm van, hogy az első 2 éves tárgyakat másik képzés keretein belül már tanultam (valószínűleg azért nem olyan részletesen), így valamennyivel talán könnyebben vehetem az első éveket.



2022. szept. 11. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok orvosis, úgyhogy elsősorban ne az én válaszomra hagyatkozz, de én orvosisoktól amiket hallottam, hát azok alapján vagy lehetetlen dolgozni, vagy csak úgy, hogy totál kiégéshez vezet. Rengeteg a tananyag és orvosis ismerőseimnek rengeteg órájuk is volt.
2022. szept. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Egy átlag agynak bőven elég megterhelés egy orvosit elvégezni. Szerintem vagy orvosi egyetem vagy meló.. ne akarj pszichiátrián kikötni!
2022. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Felejtős.

Az orvosi teljes egész embert kíván.

2022. szept. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem orvos, hanem allatorvos, de nalunk pl ugy h el tudd magad tartani lehetetlen dolgozni. Neha neha el lehet valalni egy-egy alkalmi melot, meg sokan jarnak klinikazni, de annyit (ha csak nem az alvasod helyett tervezel) dolgozni hogy egy alberlet meg rezsi kijojjon lehetetlen. (Az ora rend sem olyan meg tanulni is kell pluszba, meg egyszeruen birni sem lehet epp esszel). Vannak idoszakok amikor meg talan be lehetne valalni de maskor az a pihenes konkretan ha elmesz wc-re annyira tele van zsufolva.
2022. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2, de inkább 3 évben éppen elég az egyetem. Persze megértem, hogy a megélhetési kényszer nagy úr, és azt írtad, sok tárgyat tanultál már korábban. Azt javaslom, hogy ha keresel munkát, inkább olyasmiben gondolkodj, ahol rugalmasan tudod beosztani, mikor hány órát vállalsz. A vizsgákon komoly számonkérés van, és a másodéves szigorlatokon az is izzad, akinek nincs más gondja az egyetemen kívül. Nekem is voltak olyan évfolyamtársaim, akik dolgoztak mellette, szóval nem lehetetlen, de már akkor sem értettem, hogyan csinálják. A mostani rendszer keményebb, mint amiben mi tanultunk abból a szempontból, hogy ha fizetési kötelezettséged keletkezik csúszások miatt, az nagyon sok pénz.
2022. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En dolgoztam de csak apukám mellett, ugyanis neki van egy maganrendeloje így úgy mentem ahogy akartam, amikor tudtam és még nekem is hasznos volt, pénzt is kerestem vele. Evkozben jártam klinikára is, sokszor volt hogy a nyári gyakorlatnal nem voltam itthon és evkozben próbáltam meg ledolgozni hogy fogadják el. Én nem csúsztam, és 4es fölött volt mindig is az átlagom, de más munkákat nem igazán tudtam volna vállalni. Max heti pár órában home officos bohockodast
2022. dec. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!