Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesti b kategóriás jogosít...

Budapesti b kategóriás jogosítvány megszerzéséhez oktató?

Figyelt kérdés
Le szeretném rakni a jogosit. Az autós iskola ahova járok úgy hirdeti magát, hogy "gyors". Ehhez képest az oktató minden erejével vissza tart, csak, hogy minél több órát vegyek tőle. A 30 kötelező helyett azt mondta ha profi vagyok akkor is 60-90 órát kell vennem, mert ez a szokás. Egyszerűen közölte ez az óra szám alatt nem jelent le vizsgára. Ezért konkrétan oktató keresnék aki nem ilyen! Iskolába pedig oda iraztkozok át ahova mondja! Tisztelettel kérem aki nem tud segíteni inkább nem írjon.
2022. szept. 15. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos az összes ilyen. A jogosítvány ebben az országban egy szenvedés és nagyon költséges. Ha vetett 90 órát az ilyen óra díjak mellett már 1 millió forint is lehet mindennel együtt.
2022. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A forgalmi vizsgán is olyan nyomorékok hogy konkrétan bármibe bele köt hogy bukjál sajnos. Érdekes más országokban nem ilyen keserves egy jogosítvány megszerzése. Csak ebben a le húzós beteg országban.
2022. szept. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amerikában nincs is olyan pl hogy autós oktató, a saját apád meg taníthat vezetni aztán elmész egy forgalmi vizsgára és annyi. Csak ebben a lehuzos országban ilyen nehéz minden. És sajnos a le húzós emberek mennek autós oktatónak, jót röhögnek a markukban, most nagyon jól megy nekik. Hülyére keresik magukat. Nagyon sokat.
2022. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez rettenetesen el szomorító! Teljesen el vagyok keseredve. A 25. Órán ki bökte az oktatom, hogy még egy csomó mindent meg se mutatott!!! Mondván rá ér az majd az 50. órán. Azt hittem dobok egy hátast. Eszméletlen pofátlan.
2022. szept. 16. 19:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ki vagyok. Engem meg meg húznak forgalmin aztán az a jutalom hogy venni kell 12 órát. Minden bukás után venni kell 12 órát. Nagyon durva. Már vettem egy csomót nincs szükségem órákra. Csak el idegeskedtem a vizsgát, mert tudom ha bukok akkor venni kell még egy csomó órát. Ráadásul pont az a vizsgabiztos jött mindkét alkalommal aki mindenbe bsle köt. Na azt megláttam még idegesebb lettem.
2022. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös.Nagyon sajnálom, hogy veled is így bannak,azt meg végképp, hogy meg is buktattak. Bele se merek gondolni mi lesz a vizsgámon...
2022. szept. 16. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!