Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A 8.kerületi Vörösmarty...

A 8.kerületi Vörösmarty gimnáziumban milyen feladatokra érdemes számítani?

Figyelt kérdés
ha behívnak szóbelizni, milyen tipusú fajta feladatokat kérdzenek? elsősorban azok válaszait várom akik nemrég kb. 1-2 éve felvételizték oda
2022. szept. 24. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik tagozaton?
2022. szept. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja bocsánat a dráma vagy a média tagozatra
2022. szept. 25. 09:13
 3/3 anonim válasza:
100%
Én idén kezdtem a Vörösmatyt média szakon, úgyhogy még idén szóbeliztem. Mindkét szakon nagyon számít a szóbeli, hiába van jó felvid ha nem vagy az adott szakra való személyiségtípus. Nálunk nem úgy néz ki egy szóbeli, ahogy általában más iskolákban, hogy behívnak 15 percre és felolvastatnak veled egy szöveget, feltesznek két kérdést aztán viszlát. Nálunk 3-4 órás, csoportos szóbelik vannak, ahol nem az a cél, hogy stresszelj, hanem hogy feloldódj, jól éredz magad és eközben a tanárok, diákok megismerjenek. Ne számíts semmilyen nehéz kérdésre, ilyenek nem lesznek. Kb végig játékok lesznek, 3-4 állomáson ahol különböző tanárok és diákok tartanak programokat. Lesz beszélgetés, és csapatépítő feladatok, körjátékok. Próbálj meg feloldódni, minnél többet megmutatni magadból és tudom, nehéz kérés, de ne izgulj, jó lesz!
2022. dec. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!