Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem adtam be direkt egy...

Nem adtam be direkt egy témazáró dolgozatot, és hogy csináljam, hogy ne bukjak le?

Figyelt kérdés
Csütörtökön informatika témazárót írtunk, és amikor megláttam az első feladatot, bepánikoltam,és egész órán csak néztem ki a fejemből, és az óra végén nem adtam be a dolgozatot.. Amikor kiossza a többieknek,én mit mondjak? Vagy mit csináljak? Előre is köszi. 16/l
2022. okt. 2. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Senkit nem fog érdekelni, hogy mit mondanál. Persze mondhatsz bármit, ha tovább akarod súlyosbítani a helyzetet...
2022. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Így jártál. Az 1-es az 1-es. És mit kéne mondani bárkinek is? Fel kell vállalni, hogy 1-est kaptál. Ez van. Legközelebb tanulsz és akkor nem ez lesz. És amúgy meg nem kell ezt túl gondolni. Mindenkinek néha-néha befigyel egy 1-es. Ez olyan, hogy belefér. Ez van. Ne izguld túl magad.
2022. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod, hogy nem tudod hol van. Kész. Vagy megiratja újra vagy karó
2022. okt. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel az anyagból amiről szólt a témazáró, a kiosztásnál lepődj meg hogy mé nem találta meg a témazáródat, majd ajánld fel, hogy "jó akkor feleltessen most"


Ha pedig nem megy bele akkor max kapsz egy 1-est mert nem találta meg, de legalább megpróbáltad.


Nekem amúgy volt olyan hogy beadtam a dogát és a tanár tökítette el valahova, szóval olyan nagy ügyet nem kellene csinálnia belőle de ez emberfüggő.

2022. okt. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valószínűleg tudja, csak várja, hogy te szólj. Valószínűsítem, hogy úgy fogja venni, hogy mivel nem adtad be, így biztos nem voltál ott, ezért beír hiányzónak és megvárja a rinyálást a szülőktől. Ekkor szembesítene, hogy akkor hol is a dolgozat. Persze így is lehet hazudozni, hogy biztos a tanár bácsi/néni vesztette el, de ezt nagyon nem javaslom.


Nem érdemes ilyen esetben hazudni és vitába keveredni, ebbe belevonhatják az igazgatót vagy akár az iskola fenntartóját is. Még ha az igazgató vagy akár a fenntartó neked is adna igazat, 100%, hogy a többi tanárod is hallani fog erről az esetről és nem vetne jó fényt rád. Én azt javaslom, hogy mondd el az igazat, ha normális a tanár, csak röhög rajta egyet és beírja az egyest. Ha nem, akkor még inkább nem érdemes kekeckedni vele.

2022. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Én sunnyogtam el így egyszer dogát, de senkinek nem ajánlom, mert sokkal súlyosabb kóvetkezménye van mint hogy beírnak egy 1est. Nekem konkrétan fegyelmit adtak - ugyan ott egy ejnye bejnyével végül megúsztam, de nagyon ciki volt, de akár ki is vághattak volna :(
2022. okt. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod, hogy te beadtad, az hogy ő hova tette nem a te dolgod. Majd szétnéz, nem fogja találni vagy felelni fogsz, vagy újraíratja/de nem ugyanazt/.

Ha fafej, vagy csináltàl már bármikor hasonlót rá fog jönni, hogy hülyének akarod nézni, és automatikusan egyes.

2022. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!