Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Feljek? Vagy mit csináljak?

Feljek? Vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy ilyen félelmem hogy 4 napos ,,szünet" volt és péntektől egész vasárnapig gépeztem sorozatot néztem, És ügye a maradék kétt napban tanultam de útán jött a rendes iskolai napok és egszerűen nem ment a tanulás nem megy, félek hogy nem vesznek fel sehova, hogy nem leszbelőlem semmi félek aza átlagtól, a jegyektől, Félek a tanulástól, Nem fog az agyam, nem birok kocentrálni mások a gondolataim, mindog arra gondolok hogy akik sikeresek lettek azt azét mert tanultak, de én 7ben végig tanultam nem volt probléma de ez a 4 nap kiejtet a ritmusból. Félek hogy elvárnak mindet, félek az apámtól mert el vagyok várva, tudom leány regényt irtam szeretnék valami lenni. Amilyen körülmények között élek.Segitsetek. Légyszi ne trollkodjátok szét.

#Mit csináljak hogy ne féljek #Nem tudok koncetrálni #Mindjárt felvételi nem tudom az alap matekot. #Tanulástól fék #Milyen környezetben jó tanulni? #Hol jó tanulni?
2022. nov. 6. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint általános iskolás vagy.

Kérj segítséget, ha nem megy a matek. Ha a szüleidnek nagy elvárása van, akkor fogadjanak melléd korrepetáló tanárt.

2022. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen körülmények között élsz...??? Vag ymit akartál azzal mondani?
2022. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nézz tanulós videókat a youtub-on, ösztönöznek
2022. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van olyan tanárod, akiben megbízol és akitől tudnál segítséget kérni? Esetleg rokonod, anyukád, nagyszülőd vagy nagynéni? Erősen szorongasz, ez életkorodban nem ritka, de jó lenne, ha hozzájutnál szakértő segítséghez. Esetleg középiskolásként távolabbra menni, kollégiumba is lehet megoldás.
2022. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok középsulis még a 8 àltalanosban vagyok.
2022. nov. 8. 06:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor hogy regisztráltál ide? Vagy mar többször buktál?
2022. nov. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Iskolànkba van felfogadott szihologus azzal beszéltem de nem igazàn segit.
2022. nov. 8. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!