Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni ha nem...

Mit tudok csinálni ha nem tudom majd megírni a felvételit?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 8.-os magántanuló vagyok külföldön 2022 januárja óta mert még nem tudtam vízumot kapni magyarországra. A szüleim szerint kb. január után tudunk csak visszajönni. Csak ugye a központi felvételi január 21-én lesz a pótló felvételi meg január 31-én. Ilyenkor mit tudok tenni?

2022. nov. 11. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Olyanra tudok talán gondolni, hogy be kell jelentkezned az adott ország magyar nagykövetségére, és akkor ott le tudják bonyolítani a központi felvételidet.


De ehhez az Oktatási Hivatalt mindenképp meg kell keresnetek, mert nekik kell megszervezniük. Még bőven van idődök ezt megoldani, de jobb minél hamarabb, szóval hajrá.

2022. nov. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ 1. 🙏
2022. nov. 11. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!