Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kézbesitői szakmunkâs?????

Kézbesitői szakmunkâs?????

Figyelt kérdés
Kézbesitőkênt dolgozom,állitólag vizsgàzni is fogok.Ti hallotatok ilyet??????Mi vâltozik vele?

2022. nov. 19. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi,belső vizsga,azt nézik hogy amit addig szóban elmondtak("oktattak") vagy ellestél másoktól az eddigi munkavégzésed alatt azt vissza tudod-e mondani.

Voltam csomagos postás,elég érdekes eljárás volt hogy felvettek,4-5nap alatt egy másik kolléga mellett megkaptam az "oktatást",alkalmasnak találtak az önálló munkavégzésre,-majd 6+hónap múlva,csak a próbaidő letelte után küldtek több napos tanfolyamra és utána vizsgára...

Ha elvileg csak akkor tanították meg ami szükséges a munkavégzéshez akkor hogy tudtam előtte fél+ évig panaszmentesen dolgozni?Miért nem a tanfolyammal kezdődik postás "karrier"?

2022. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hàt ez jó kérdés! :) ilyet nem is hallottam.
2022. nov. 20. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!