Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha 9 év...

Szerintetek gáz, ha 9 év alatt végeztem el a tanárit?

Figyelt kérdés
Sajnos nem igazán tudtam 2 szakra egyszerre koncentrálni, így először az egyik szakot vittem szabvál tárgyakkal, hogy meglegyen a kredit, aztán pár év múlva a másik tárgyat. Így azért jutott idő arra is, hogy dolgozzak mellette, éljek is.
2022. nov. 24. 01:45
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Senkit se fog érdekelni. Munkahelyed is lesz, kb. másnap. Csak hogy megélsz-e az más kérdés.
2022. nov. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem gáz, a gyakorlatban alapból nagyon sok mindent nem úgy csinálsz majd mint tanultad ezért is van az, hogy tulajdonképpen akkor tanulsz bele igazán a hivatásba amikor napi szinten benne vagy és csinálod.


A tanári képzés csak arra volt jó, hogy adjon egy alapot és kiszűrje a totál alkalmatlanokat. A rutin megszerzése rajtad áll.


Vezetni sem tanulókocsiban tanulsz meg hanem majd magadtól fogsz ha már kezedben a jogsi.

2022. nov. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Nemmindegy ? Megvan és kész. Kb senkit nemerdekel, hogy mennyi idő alatt végezted el.
2022. nov. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Csak szeresd, és csináld jól.
2022. nov. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Épp tegnap olvastam egy interjút egy pedagógus egyetemi docenssel, hogy a tanári egyetem csak az elméletet adja, de a pedagógusképzés nem ér véget itt, sőt! Lényegében ő is azt mondta, mint itt a 2-es válaszoló: a rutint az egyetem nem adja meg.


Egyébként szerintem sem szégyen, sokan elvégezni se bírnák a tanárit

2022. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5. Na ja. Egyedül a pedagógiai tárgyaknak volt értelme. Amit szaktárgyakból leadtak, annak jelentős részét a büdös életben nem fogom a szakmában hasznosítani. De ez már más történet.
2022. nov. 24. 11:03
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolákat fogja a legkevésbé érdekelni, hogy hogyan lett tanári diplomád, és hogy hányas lett a szakdolgozatod. Gratulálunk, holnap kezdhetsz.
2022. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!