Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha nem mehetek vizsgázni...

Ha nem mehetek vizsgázni digitális bölcsész kompetenciákból most decemberben, mi lesz?

Figyelt kérdés

ELTE-BTK-ra járok, elsős vagyok, és fel kellett venni a digitális bölcsészes valamit. Az a helyzet, hogy az utolsó modulról lemaradtam, attól függetlenül hogy az elejében azt írták, hogy határidőn kívül is tudom teljesíteni (max. 50%-ra), nem engedi kitölteni. Ezek alapján ugye nem mehetek az éven vizsgázni. Viszont az lenne a kérdésem, hogy ez a tárgy bármelyik félévben teljesíthető, vagy most így mi fog történni?


Előre is köszi!



2022. dec. 8. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
54%
Nem biztos, hogy mindegyik félévben meghirdetik. Ha van aláírásod a tárgyból vizsgakurzusként fel lehet venni, ha nincs, újra kell járni a kurzust.
2022. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Vagy írj egy emailt a tanarnak hogy miert nem tudod kitolteni.
2022. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!