Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzetközi tanulmányok alapkép...

Nemzetközi tanulmányok alapképzés után nemzetközi gazdaság és gazdálkodás angol nyelvű mesterképzés, mellette teljes állás. Mennyire teljesíthetetlen?

Figyelt kérdés
Jelenleg a nemzetközi tanulmányok alapképzés utolsó fél éve következik tavasszal, de már jelenlegit és az utolsót is egyéni tanrendben fogom teljesíteni, mivel szakmai gyakorlatom teljesítése után teljes állásban ott tudtam maradni, ahol azt is végeztem. Ennek a cégnek pénzügyi részlegén dolgozom, már egész sok önálló feladattal felelősséggel, nem csak a teljes gyakornoki szituáció van. Azt gondolom hogy ez kimondottan releváns tapasztalat lehet a mesterképzésre és természetesen szeretnék maradni annak végzése közben is, csak nem tudom önmagában mennyire nehéz pláne ha még ezzel a szituval megspékelem.

2022. dec. 11. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez tőled is függ. Én személy szerint nem tudnék heti 40 óra munka után még érdemlegesen tanulni is.
2022. dec. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem azt mérlegeld, hogy ebben a félévben mennyire tudtad teljesíteni a tárgyakat, a tanárok mennyire voltak veled megértőek az kapcsán, hogy egyéni tanrenddel tanulsz, és munka mellett mennyit tudtál tanulni. Nemzetközi gazdaság és gazdálkodás szak Szegeden úgy tudom, csak nappali tagozaton van, viszont kedvezményes tanrend egy képzésben csak két félévre adható ki. Szerintem azt is mérlegeld, hogy megérné-e a szegedi mesterképzés helyett esetleg megcélozni egy pestit levelezőn. Egyébként én is hasonló helyzetben leszek következő félévtől (full-time állás és nappali tagozatos jogviszony), úgyhogy szívesen fogadom a javaslataidat, tapasztalataidat, hogy a kettőt együtt mennyire látod teljesíthetőnek.

2022. dec. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!