Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felnőttképzésen szeretnék...

Felnőttképzésen szeretnék gyerekekkel foglalkozó szakmát tanulni, melyiket ajánlottabb?

Figyelt kérdés
Jelenleg gyesen vagyok még kisfiammal, viszont viszont a munkahelyemre nem szeretnék vissza menni, mert egyátalán nem össze egyeztethető a családdal sajnos. Régóta vágyam, hogy gyerekekkel foglalkozzak és ma felmerült a téma, hogy tanuljak ki egy ilyen szakmát. Melyiket célszerűbb? Óvodai dajka, kisgyermek gondozó, vagy pedagógiai/gyógypedagógiai asszisztens? Melyikkel hol lehetne elhelyezkedni? Aki tanult ilyen szakmát tudna segíteni? 31 éves vagyok és érettségivel rendelkezem

2023. jan. 5. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Belinkelem az alapszakmák közül a pedagógiai témájúakat:

[link]

[link]

[link]


Ezek tanulhatók ingyenesen, szakképzési centrumok szervezésében. Minden oldal alján megtalálod, hogy az országban hol indítanak ilyen képzést.


Egyébként, mivel van érettségid, én a helyedben elgondolkodnék akár egy pedagógiai alapszakon is, amit lehet levelezőn is végezni.


Gondolok pl. egy tanító vagy óvodapedagógus alapszakra. Ezekből van levelező, ami általában havonta csak pár nap elfoglaltságot jelent. (egyetemenként változó, hogy melyik napok)

2023. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ennek az alap szaknak utána nézek 🤗
2023. jan. 5. 21:19
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

"Jelenleg gyesen vagyok még kisfiammal..."


Ki gondolta volna, hogy a saját gyereked mellett jött meg a kedved más gyerekeivel dolgozni. Nagyon eredeti

2023. jan. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!