Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rendben van az, hogy számos...

Rendben van az, hogy számos egyetemen elcsúsztatták a 2.félévet az energiaválság miatt?

Figyelt kérdés

Ugye a magas rezsiárak miatt rengeteg helyen megnyújtották a téli szünetet, helyette nyár közepéig fog tartani az új félév.

Ez egy részről érthető, de szerintem mindenki szívesebben ülne bent kabátban télen egy szabad nyárért cserébe, nem hiszem sokkal jobb 40 fokban zakóban vizsgázni a fél nyáron keresztül. Ha nincs pénz fűtésre, klímára sem lesz, és szerintem ez sokkal nagyobb szopás lesz annak tekintetében is, hogy télen vagy szabad, amikor tulajdonképpen semmit sem csinálhatsz, nyáron pedig bent tanulsz mint az állat.


2023. jan. 9. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
13%
Szarban a haza. Nyakig. Neked meg ez a legnagyobb gondod, hogy inkább fázol, mint izzadsz? Irigyellek, hogy ilyen sötétben élsz.
2023. jan. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez a számítás hasonlóan megbukhat, mint az őszi szünet kiadása télen.
2023. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég szomorú, engem is felkúr...
2023. febr. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az oktatóknak lesz rosszabb, mert ők kevésbé tűrik a forróságot, mint a hallgatók.
2023. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Válság van.

Energia veszélyhelyzet és ez a legnagyobb gondod.


Gondolom nyáron nem okoz gondot a fesztiválon a zsúfolt tömegben a melegben bulikázni de egy vizsga/oktatás már leszedálna rögtön.


Amúgy meg azért tolják ki, hogy minél kevesebb órát kelljen online megtartani mert tudjuk, hogy azt a hallgatók mennyire veszik komolyan.

2023. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintetek idén is várható ilyen csúsztatás vagy változtatás?
2023. szept. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezt senki sem tudja szerintem ennyire előre. Nézd az elmúlt éveket: Covid, orosz-ukrán konfliktus, stb. Mindegyik teljesen hirtelen ütött be
2023. szept. 8. 17:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek alapján nem lehet kizárni, hogy ez a tanév sem lesz zökkenő mentes..
2023. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!