Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Félévkor nincs meg 3 jegy...

Félévkor nincs meg 3 jegy (10. Osztály)?

Figyelt kérdés

Történelem, Irodalom, Infotmatika és Elektronika (mindegyikből kettő jegyem van ezekből 7 ötös 1 négyes). 5-4 es tanuló vagyok. Töri, irodalom: hétfőn szolt a tanárnő hogy 2 jegyem van ezért írjak 2 fogalmazást még aznap megírtam és elküldtem emailban. Másnap helyettesítő tanár jött és mondta hogy nem jön már a héten a tanárnő. Próbáltam elérni de nem sikerült, azóta semmi. Informatika: 2 dogát nem írta be mert azt mondta idézem: "nem érek rá" és fegmán elküldött. Elektronika: 1 dogát elvesztett, 2 feleletem jegyét nem írta fel és nem emlékszik hogy hanyast adott rájuk mondtam neki hogy felelek de nem engedte és kérdeztem hogy akkor mi lesz. Erre azt mondta "nem az én problémám".


Mit tudok tenni? Most mi lesz?



2023. jan. 19. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Igazgató, fegyelmi eljárás a tanár ellen...

A kérdés, mennyire akarod belevonni magad

2023. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


És Mi van a nem megyek bele a fegyelmi eljárásba?

2023. jan. 19. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!