Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták milyen autóval...

Egyetemisták milyen autóval járnak?

Figyelt kérdés
Jellemző, hogy sokan milliós bmw meg audival járnak vagy inkább az olcsóbb 20 éves használt kategóriás autókal?
2023. jan. 20. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ki mivel, nincs erre statisztika és nem is fontos.
2023. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint egy kb 90 milliós kék színű járgánnyal járok, saját sofőrrel
2023. jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Busszal jarok...esetenként villamossal vagy trolival. Ennek több oka van. Jelenleg nincs pénzem autóra, vagyis van egy nagyobb összegű megtakarításom, és jogsim is, de ilyen üzemanyagárak mellett kár lenne. Ha a busz töredeke se. Tovabbá D draga a parkolás nagyvárosban. Több millios autokkal biztos nem járnak az egyetemistak, csak akiknek nagyon gazdag szülei vannak.
2023. jan. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista ismerőseim többségének kocsija, vagy jogsija sincs. Nagy részük BKV-n vereti. Akinek van autója azok általában ilyen régebbiek, a szüleik lerúgott kocsijai, Mazda 323, Skoda Octavia, Suzuki Swift, VW Polo, Honda Civic, A Merci, Smart Fortwo, 2000 körüli Audi meg BMW. Gyakran kapják kölcsönbe is a szüleik autóit; anyuka járat 7 személyes egyterűt, piacos kisfurgont. Egyetlen ismerősöm jár egy GLA Mercivel, ő az egyetlen kiemelkedő, de neki a szülei is Porscheval járnak.
2023. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Én semmilyennel, mert 2 órára lakok az egyetemtől. Cserébe k*rvajókat röhögök azon, akik itt akarnak parkolóhelyet találni. Sok sikert hozzá, majd rájöttök, hogy faszméregetés helyett jobb a tömegközlekedés
2023. jan. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyik évfolyamtársam lexusszal járt, amikor először láttam majdnem hanyatt estem. Az apja az egyik nagy budapesti magánklinika vezetője volt, akkor értettem meg, hogy nem a szoctámból kuporgatta össze.


Egy másik nagyon vidékről jött, ő a Budapest-vidék heti ingázáshoz használt egy szakadt kisautót, de hétköznap nem azzal járt.


A többségnek jogsija sincs.

2023. jan. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tehát ezek szerint nem lesz gáz ha Ford fiestával fogok járni
2023. jan. 21. 05:46
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a gáz, hogy az autót státuszszimbólumnak tekinted.


A városon belül sokkal menőbb BKV-zni mint autózni.

2023. jan. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fogsz kilógni.
2023. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz a Ford Fiesta, de csak mondom, hogy anyukám a mai napig képes az S Mercit egy parkolóban hagyni és felpattanni a metróra ha be akar menni a belvárosba :D Neki a flex már sokkal hátrébb van mint a kényelem és márpedig ő közölte hogy a metrón bezötykölődni sokkal kényelmesebb, mint parkolóhelyre vadászni meg állni a dugóban.
2023. jan. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!