Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha jelentkezek mesterképzésre...

Ha jelentkezek mesterképzésre és nem megyek el a szóbeli elbeszgetésre, az államvizsgámon alapszakon ez nincs kihatással igaz?

Figyelt kérdés
Tehát ha nem tudom még pontosan hova, és megjelölök több helyet, végül pedig lehet el se megyek valamelyikből a felvételire. Ez ugye nem befolyásol semmit, sehol nem lesz nyoma vagy hátrány belőle?

2023. jan. 21. 06:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az alapszakon abből semmi hátrányod nem lesz, hogy a mesterképzéses felvételi eljárásban mi történik vagy nem történik.
2023. jan. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, ez két teljesen független dolog.
2023. jan. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Mégis mi köze lenne hozzá? A debreceni egyetem tanulmányi osztályáról Rozi néni leszól pécsre, hogy "gyerekek, ne engedjétek át, mert nem jött el hozzánk"? :D
2023. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyilván ugyanazon egyetem ugyanazon kara, csak kíváncsi voltam, van-e hátrány, ha ugyanazok a tanárok látják, hogy nem mentem el elbeszélgetésre, akik esetleg vizsgáztatnak majd.
2023. febr. 1. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!