Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kiberbiztonsági mesterképzésrő...

Kiberbiztonsági mesterképzésről vélemények?

Figyelt kérdés

[link]



Jelenleg nemzetközi gazdálkodás alapképzésre járok, szívesen folytatnám a kiberbiztonsági mesteren.


A munkám is hasonló területen van, ahol infós-gazdaság végzettség kell. (Bár inkább az utóbbi)


Szerintetek mennyi értelme lenne belevágni ebbe a mesterbe, ha nem infós alapdiplomát szerzek?


Minden vélemény érdekelne.



2023. jan. 24. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem így nem sok értelme van, hogy eleve nem volt korábban sok közöd az informatikához. Nem tudom mit tudna ez így neked tanítani. Ráadásul valamilyen oknál fogva MA nem pedig MSc, ráadásul a Közszolgálati egyetemen oktatják..
2023. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Közigre járok, engem is érdekelne a képzés, gondolom mivel sok különböző tárgy van, eléggé szívás lehet.
2023. jan. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 xp ali ***** válasza:
Nekem túl sok volt benne a jog, oda nem mentem. Meg van is hasonló témájú MSc-m. De vannak kiberesebb tárgyak is a közszolgálatis képzésen. Nem nagyon infós szak amúgy, vannak onnan ismerőseim. Krasznay Csaba a kibermester mestere, keress rá, ha érdekel. Am van ilyen képzés a FORTIXnál is, bár az diplomát nem ad. Rendszerezett tudást elvileg igen. Meg az Óbudain is indul ilyesmi MSc. Még angolul is. A tanulmányi háló fent van a honlapjukon.
2023. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!