Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen munka az aki elviszi...

Milyen munka az aki elviszi az új autókat ilyen tesztelésre mielőtt forgalomba helyezik őket?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg amiatt hogy cikkekben leirjak hogy xy 2000kmen bizonyított teljesítménye alapján ez és ez lehet az erossege az autónak stb, tudjátok. Kérdésem, hogy ez milyen munka? Ehhez el kell végezni valamit? Van jogsim és imádok vezetni, úgy érzem ez pl egy jó munka lenne számomra de nem vagyok valami tájékozott a témában és nem tudom ilyen munkát hol lehet kapni vagy ez egyeltalan egy munka e.

2023. jan. 26. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen van ilyen munka, tesztpilóták végzik. Jellemzően műszaki végzettséghez kötött, jármű- vagy gépészmérnököket alkalmaznak. Nyilvánvalóan itt követelmény, hogy ne csak az laikus ember szemszögéből nézd az autókat, fontos tudnod, hogy egy autóban mi miért történik, milyen jelenséget mi okozhat. Ez nem abból áll, hogy a naplementében kocsikázol, hanem lényegében mindent dokumentálnod kell, a legapróbb részletekig menően, amihez elengedhetetlen az, hogy érts az autókhoz.
2023. jan. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!!:))

Azt hittem, hogy nem szükséges hozzá mérnöki végzettség, de persze érthető hogy mi miatt fontos. Nagyon érdekes szakma lehet kar hogy a matek nem a legnagyobb erősségem😅

2023. jan. 26. 21:32
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlenül kell ehhez mérnöki végzettség. Autószerelőként is tesztelhetsz, szerintem nem akadály.
2023. jan. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogyne kellene mérnöki végzettség hozzá, az baxna be ha nem kellene, és az alapján módosítanának egy modellt ha valami nem úgy sikerült
2023. jan. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!