Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan eljem túl ezt a durván...

Hogyan eljem túl ezt a durván három hónapot meg az osztalyommal?

Figyelt kérdés

Hali! Nincsen valami jó osztalyom, akivel eddig joba voltam most kitalalta hogy nem barátkozik velem és átpártolt ahhoz az oszt.tarsamhoz akiről eddig nekem beszélt minden rosszat. Lassan érettségi van és elég sokat készülök, és most abban a hozzaallasban járok be iskolaba, hogy iskolaba tanulni járunk és nem barátkozni de mégis olyan magányosnak érzem magam. 2 csoportban vagyunk, és el szoktam ülni a csoportos órákon amivel nincsen bajom mert szeretnék én saját magamnak a barátja lenni de mégis fura hogy nem tudok kivel beszélgetni.


Mit gondoltok? Nehéz lesz még májusig kibirni velük?


Mással nem vagyok joba, csak egy fiúval de o a másik csoportba van és annyira nem tudunk beszélgetni sokszor.



2023. jan. 28. 11:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A kérdés az, mennyi önfegyelmed van...
2023. jan. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem olyan sok de nem vagyok idegbeteg
2023. jan. 28. 12:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogod bírni. Ez a pár hónap gyorsan elmegy.
2023. jan. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi:) reméljük. Lesz még szünet is addig
2023. jan. 28. 12:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is már bejelöltem a heteket a naptárba. Elég sok van vissza! Sajnos!
2023. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Pacsi sorstars😄 kibirjuk!!
2023. jan. 29. 11:17
 7/8 anonim válasza:

Nekem sok erőd adott az, amikor ilyen helyzetben voltam, hogy ha majd egyetemre megyek ott új embereket ismerhetek meg, vagy ha munkahelyem lesz szintén.

Az, hogy így bánnak veled nem egy fair dolog, ha nem tudod az okát esetleg kérdezz rá, sok mindenre magyarázatot kaphatsz.


Magányosnak lenni nem jó érzés, sajnálom, hogy most ilyen helyzetben vagy. Szerintem segíthet, ha iskolán kívül keresed azokat a barátokat, akikkel amúgy jóban vagy, egy délutáni dumálás, hétvégi sörözés. Ez fel tud tölteni, hogy várod a találkozót, mert jókat beszélgettek.


Ezen sokan átmegyünk. Engem általánosban közösítettek ki teljesen, hetekre. Én odamentem ahhoz a barátomhoz, akivel amúgy nagyon jóban voltunk, de elfordult tőlem és megkérdeztem, hogy még is mi a bánat bajuk van... mert senki nem mondott semmit. Csak kibújt a szög a zsákból...féltékenységi sztori. Szépen tisztáztam a dolgokat. Nem mondom, nagyon szarul voltam közben, sokat sírtam, mert nem értettem a dolgot, tartott egy pár hétig. aztán már nem bírtam tovább és inkább rákérdeztem, lesz ami lesz alapon.

2023. jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hello ! Nekem is mindjárt itt a vizsga bár nekem az iskolában van kivel beszéljek de vele semm vagyok annyira jobban és csak idegesít az osztályában a többiekkel csak egy -egy szót szoktam beszélnie mivel volt egy -két konfliktus helyzet velem bár már el felejteték de mégis érződik hogy nem teljesen:(((ha érdekel el mondhatom).De én úgy vagyok hogy most a tanulás fontosabb és majd remélhetőleg az sulimba lesznek új barátaim:)
2023. szept. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!