Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ilyen matekkal teljesíthető...

Ilyen matekkal teljesíthető egy gazdasági szak?

Figyelt kérdés
2-es voltam végig, érettségim 3-as lett. Jövőre próbálnám meg, egy év alatt fel lehet készülni előre (esetleg magántanárral), hogy ne érjen túl nagy meglepetés?

#egyetem #matematika #Hiszek benned
2023. febr. 1. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Igen, teljesíthető, de nem “esetleg”, hanem kötelezően és folyamatosan magántanárral, aki áttol a matek 1-2-n, statisztika 1-2-n és a szigorlatokon. Láttam már ilyet személyesen, aki megcsinálta, neki magántanár segített. Amúgy nem kell tőle befоsni, nem nehéz, csak szokatlan, és általában nagyon rosszul oktatják.
2023. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
3-as érettségivel fel se vesznek
2023. febr. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre az emelt szintű érettségi anyagát kéne megtanulnod, az jó alap a továbbiakra.
2023. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen
2023. febr. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Egyetemi matekot 0-ról oktatják. Ha leszartad a gimis matekot azért lettél kettes akkor igen, teljesíthető ha egyetemen odateszed magadat. Ha viszont komolyan vetted a gimis matekot és így is csak 2-es lett akkor egyszerűen hülye vagy matekból és nem csak az egyetem miatt nem érdemes matekos pozíciót választani hanem a későbbiekben is hátrányod lesz belőle ha gazdasági területen dolgozol.
2023. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!