Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyógypedagógia után tanárképzés?

Gyógypedagógia után tanárképzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két félévem van még hátra a gyógypedből, amit mindenképpen elvégzek, hiszen annó amikor elkezdtem éltem-haltam érte. Most azonban úgy gondolom, bővíteném a tudásomat. Mivel kiskoromban egy ideig külföldön éltünk, elég jól tudok németül, nagyon szívesen lennék némettanár. Vannak ezek a rövidciklusú képzések amik korábbi tanári, tanítói tanulmányokra épülnek. Az lenne a kérdésem, tudja-e valaki, hogy ezt gyógyped után is lehet-e végezni? Azt tudom, hogy nyelvi szakokhoz nyelvvizsga kell, ez megvan, viszont arról semmit nem találtam, hogy gyógypedre épülhet-e rövidciklusú képzés.

(Azt, hogy ne menjek tanárnak nem kell leírni, megkapom a családtól eleget)



2023. febr. 5. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem épülhet.
2023. febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sajnos gyógypedagógia alapszak után nem lehet rövid ciklusú tanárképzésbe menni. Csak tanító és tanár végzettségűek jelentkezhetnek.
2023. febr. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!