Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatok alakultak/nak...

Párkapcsolatok alakultak/nak ki levelezőn? Tanítóktól, óvodapedagógusoktól, gyógypedesektők kérdeném legfőképp! Tudom a hétvégi oktatás nem erről szól, mindenki siet családhoz - na de mi van a 20-30 közötti, nem biztos, hogy családos hallgatókkal?

Figyelt kérdés

Nem baj, ha több tapasztalat, észrevétel, meglátás érkezik! :) Minél több - anál jobb!


Nyilván jobban örülnék a pozitív híreknek (akár még ha Te nem is voltál így, ismerőseid között sincsenek ily módon megismerkedett emberek, itt ennél a kiírásnál az is elég, ha csak ismersz ilyen és hasonló történeteket), ugyanakkor a másik oldal (e dolog esetleges esélytelensége) is bemutatásra kerülhet.


Ahogy a fenti szavazás utolsó opciójánál le van írva, lehet, hogy nem konkrétan a szakon ismerkednek/tek össze a hallgatók, nem közvetlenül, hanem például egy későbbi rendezvényen/eseményen/összejövetelen (valaki bemutat valakit a szaktársaknak, stb.) találkoznak/tak.

Még így, ilyen módon is kérdem a fentieket.



2023. febr. 27. 19:10
A kérdező szavazást indított:
Még levelezőn is van erre esély, nem mindenki családos, vagy foglalt.
Van esély rá, de nem túl sok - itt levelezőn (még a pedagógus képzéseken is) már azért több a családos, mint a szingli.
Nagyon minimális a sansz, hogy itt emberek összekerüljenek.
Alig tudok ilyen párkapcsolatokról...
Lehet rá jócskán esély, de inkább "közvetve", azaz nem biztos, hogy a képzésen ismerkednek össze, alább leírom Neked, h. ismerőseimnél hogyan történt!
5 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
Örülök, hogy az oktatás témában ez a legfontosabb neked.
2023. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért pedagógusoknak szól a kérdésed. Gondolom ilyen szakra jársz.

Nem tanultam pedagógiat, de társkeresőn van egy csomó pedagógus, nem is értem miért.


Egyébként volt mikor suliban jöttem össze valakivel. MEg olyan is volt mikor abszolúte csalódás volt a másik fél viselkedése, szintén szakmai suliban, így kellemetlen volt a tovább másfél év vele egy légtérben való lét, de elviseltük egymást.

2023. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Örülök első, hogy a kiírással kapcsolatban megtaláltad éppen azt a legkevésbé lényeges dolgot, amit nyugodtan - és igen könnyedén - el is engedhettél volna.


Már ha ennyire zavar ez az édes kis semmiség.


Ha csöndben maradtál volna...


:))

2023. febr. 27. 19:22
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm második! Részben igaz, mivel -> fogok ilyen szakra járni.


Nappali nálam nem megoldható (vagyis még az is megoldható lenne, ha lehetne például fix négy napot bejárni, akkor még így sem lenne a munkám miatt gond, de, hogy ez biztosan sikerül is... Ez a Mission Impossible, nem a két sorozat, vagy a Tom Cruise filmek).


Ezért várom az észrevételeket, melyek remélem érkeznek majd bőven. :)

2023. febr. 27. 19:29
 5/19 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez segít, én távoktatásra jártam, ami kéthetente 2 este bejárást jelentett. Mivel volt párom máshonnan, így az ismerkedés nem játszott, de lett két kifejezetten jó barátnőm, akikkel rendszeresen összejártunk máshol is. Felteszem, hogy ez simán működött volna egy pasival is, ha megtetszünk egymásnak.
2023. febr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Én mesteren levelezőn kb. senkivel nem beszélgetek, nekem az nagyon olyan, hogy bemegyek, meghallgatóm az órát és már megyek is haza, de a többség nálunk ugyanez.
2023. febr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
86%

Nem értem, miért köt bele mindenki, szerintem alapvető életösztön a szingliknél, hogy ha új helyre megy, eszébe jut, hogy vajon lehet-e ott ismerkedni.

Amúgy szerintem simán lehet, csak nyitottnak kell lenni. Ha fiú vagy, pedagógián még nagyobb az esély, mivel jóval több a lány. De nyilván lányként se esélytelen, én a régi szép időkben simán odamentem pasikhoz, akik szimlik voltak, egyetemen könnyű is indokot találni (pl. páros munkához keresel vkit, vagy csak kérdezni akarsz vmit).

Úgyhogy simán van esély.

2023. febr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Levelezőn vagyok,gyógypedagógia szakon...hacsak nem vagy leszbikus,biztosan nem találnál magadnak nálunk párt.Minden évfolyamra maximum 2-3 férfi jut, ők pedig majdnem mind párkapcsolatban élnek vagy családosak.

Szerintem a pedagógus képzések nem alkalmasak ilyen célokra,mert alig járnak rá férfiak.

2023. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok leszbikus, a lányokat szeretem. Egyiküknek sem volt a heteroszexualitásommal bajuk eddig még soha. :)
2023. febr. 28. 13:13
 10/19 A kérdező kommentje:

Örülök neked is "csupaszív" és egyáltalán nem (egyébként teljesen feleslegesen is) kötekedő, sikertelenül trollkodi próbálkozó heteske, hogy elsőhöz hasonlóan neked is sikerült a kiírással kapcsolatban megtalálnod éppen azt a legkevésbé sem lényeges, elhanyagolható dolgot, amit nyugodtan - és igencsak könnyedén - el is engedhettél volna.


Már ha - tényleg - ennyire zavar ez az édes kis semmiség.


Nagy teljesítmény! :)


Milyen szép is a mondás: ha csöndben maradtál volna...


:DD

2023. febr. 28. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!