Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mai fiatalokról azt állítják...

A mai fiatalokról azt állítják,hogy semmi sem érdekli őket,de ennek megvan az oka?

Figyelt kérdés

Engem semmi nem érdekel az iskolában.Egyik tantárgy sem,viszont a hétköznapi életben annál több minden.Pl próbáltam kést kovácsolni, távirányítós motorcsónakot barkácsolni,vagy gokartot építeni benzinmotorral.Sőt,szerintem még több mindennel foglalkoznék,ha szükségem lenne rá. Amolyan ezermester lennék,ha rávinne a szükség.De manapság minden elérhető,és én személy szerint nem fejleszteném tovább ezt a világot,mert úgy gondolom,hogy nem ez az irány az emberiség boldogsága felé.Szóval ez egy érvényes álláspont szerintem,nem?

18 f



2023. febr. 27. 21:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval ha szükségük lenne az embereknek a tudásra,akkor tanulnának
2023. febr. 27. 21:14
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Oké, és hogy képzeled a következő évtizedeidet, mivel szeretnél foglalkozni?
2023. febr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ezzel a kérdéssel most megfogtad :D
2023. febr. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Környezetmérnök lennék,vagy erdőmérnök
2023. febr. 28. 08:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor mégis csak érdekel valami és ha ezt akarod csinálni tovább is kell képezni magadat.


Egy sarkított példa, de ha erdőmérnökként mész az erdőben és elfut előtted egy állat nem érsz rá előkapni a telefonod és rákeresni, hogy na ez most mi volt.

2023. febr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!