Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem vissza a...

Hogy szerezzem vissza a motivációm?

Figyelt kérdés

12.-es gimnazista vagyok. 12 éven át tanultam, kitűnő voltam mindig vagy jeles, de úgy érzem minden tudásom elszállt. Két hónap van az érettségiig, de sehogy sem tudom rávenni magam arra, hogy tanuljak. Oldottam meg korábbi érettségi feladatokat és nem úgy sikerültek, ahogy szerettem volna, ez még jobban elvette a kedvem.

Próbálom mondogatni magamnak, hogy már nem sok van és tudom, ha egyetemre szeretnék menni jól kell megírnom, de ez sem segít.



2023. márc. 11. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad feladni. A hozzáállásodon kell változtatni, egyetemen rengetegszer fog érni kudarc, felül kell ezen kerekedni. Az érettségire meg gyakoroljál, nézd meg mit rontottál el, nézz esetleg utána annak a témakörnek. 2 hónap rengeteg idő.
2023. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!